Služby

Náš klub neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí za zábavou a odpočinkem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Narozeninové večírky, party

Pořádáte oslavu nerozenin či firemní večítek? Náš klub je tím pravým místem, kde uspořádat společenskou akci. S realizací večírku Vám ochotně pomůžeme! Pro tyto účely je vhodné rezervovat si prostory klubu podle předpokládaného počtu účastníků. Na přání zajistíme jakékoli občerstvení podle Vašeho přání, DJ's, nebo třeba speciální míchané drinky s barmanskou show.

Rezervace

Obliba diskoték a klubů neustále roste, stejně jako počet jejich návštěvníků. Proto Vám bohužel nemůžeme vždy zaručit volné místo u stolu. Pokud tedy plánujete posezení s přáteli u oblíbeného drinku, doporučujeme využít možnosti rezervace, která Vám toto volné místo zaručí a budete mít jistotu večera stráveného skvělou zábavou!